Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: No vocabularies available.
ar: لا معاجم.
