Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.
