Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.6) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.
