Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: Name
af: Naam
