Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Types
de: Typen

en: No vocabularies available.
de: Keine Vokabulare vorhanden.

en: Properties
de: Eigenschaften
