Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།
