Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Weight
fa: وزن

en: Types
fa: انواع

en: Name
fa: نام

en: No vocabularies available.
fa: واژگانی در دسترس نیست.
