Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Types
fi: Tyypit

en: Name
fi: Nimi

en: No vocabularies available.
fi: Yhtään sanastoa ei ole saatavilla.

en: Properties
fi: Ominaisuudet
