Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Operations
no: Atgerðir

en: Description
no: Lýsing

en: Weight
no: Vekt

en: Types
no: Sløg

en: Name
no: Navn

en: No vocabularies available.
no: Eingi orðasøvn tøk.
