Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: Types
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम
