Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Types
hu: Típusok

en: Name
hu: Név

en: No vocabularies available.
hu: Nincs elérhető szótár.

en: Properties
hu: Tulajdonságok
