Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Name
hy: Անուն
