Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: Name
ka: სახელი
