Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
