Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Name
mn: Нэр
