Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: Name
nl: Naam

en: No vocabularies available.
nl: Geen woordenlijsten beschikbaar.

en: Properties
nl: Eigenschappen
