Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Types
pl: Typy

en: Name
pl: Nazwa

en: No vocabularies available.
pl: Brak słowników.

en: Properties
pl: Właściwości
