Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Types
sk: Typy

en: Name
sk: Názov

en: No vocabularies available.
sk: Nebol vytvorený žiadny slovník.

en: Properties
sk: Vlastnosti
