Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Types
sl: Tipi

en: Name
sl: Ime
