Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: Name
sq: Emri

en: No vocabularies available.
sq: Asnjë flalor në dispozicion.
