Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: No vocabularies available.
am: ምንም መዝገበ ቃላት የለም።
