Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Types
ast: Tribes

en: Name
ast: Nome
