Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Types
be: Тыпы

en: Name
be: Імя
