Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Types
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: No vocabularies available.
ca: Cap vocabulari disponible.

en: Properties
ca: Propietats
