Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Types
cs: Typy

en: Name
cs: Jméno

en: No vocabularies available.
cs: Nejsou k dispozici žádné slovníky.

en: Properties
cs: Vlastnosti
