Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Types
eo: Tipoj

en: Name
eo: Nomo

en: No vocabularies available.
eo: Neniuj vortprovizoj disponeblaj.
