Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Types
eu: Motak

en: Name
eu: Izena
