Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: No vocabularies available.
fr: Aucun vocabulaire disponible.

en: Properties
fr: Propriétés
