Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
