Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Types
hr: Vrste

en: Name
hr: Naziv

en: No vocabularies available.
hr: Nema rječnika na raspolaganju.
