Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Types
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: No vocabularies available.
ja: 利用できるボキャブラリーはありません。

en: Properties
ja: プロパティー
