Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Types
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng
