Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Types
kk: Типтар

en: Name
kk: Аты

en: No vocabularies available.
kk: Қолжетімді сөздіктер жоқ.
