Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Types
os: Типтæ

en: Name
os: Ном
