Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: Types
fa: انواع

en: Name
fa: نام

en: No vocabularies available.
fa: لغتنامهی در دسترس نیست.

en: Properties
fa: مشخصات
