Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Types
ps: ډولونه

en: Name
ps: نوم

en: Properties
ps: ځانتياوې
