Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Types
pt: Tipos

en: Name
pt: Nome

en: No vocabularies available.
pt: Nenhum vocabulário disponível.

en: Properties
pt: Propriedades
