Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Types
ro: Tipuri

en: Name
ro: Nume

en: No vocabularies available.
ro: Nu există clasificări disponibile.

en: Properties
ro: Proprietăți
