Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Types
ru: Типы

en: Name
ru: Название

en: No vocabularies available.
ru: Нет доступных словарей.

en: Properties
ru: Свойства
