Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Types
ta: வகைகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Properties
ta: பண்புகள்
