Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Types
tr: Tipler

en: Name
tr: İsim

en: No vocabularies available.
tr: Herhangi bir sözlük yok.

en: Properties
tr: Özellikler
