Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Types
ur: اقسام

en: Name
ur: نام
