Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Types
vi: Các kiểu

en: Name
vi: Tên

en: No vocabularies available.
vi: Không có kho từ hợp lệ.

en: Properties
vi: Thuộc tính
