Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Types
ar: الأنواع

en: Name
ar: الاسم

en: No vocabularies available.
ar: لا معاجم.

en: Properties
ar: خصائص
