Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Name
az: Ad

en: No vocabularies available.
az: Lüğət yoxdur.

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
