Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Name
et: Nimi

en: No vocabularies available.
et: Ühtki sõnastikku ei ole saadaval.

en: Properties
et: Omadused
