Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Name
gl: Nome

en: No vocabularies available.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles.

en: Properties
gl: Propiedades
