Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: Types
it: Tipi

en: Name
it: Nome

en: No vocabularies available.
it: Nessun vocabolario disponibile.

en: Properties
it: Proprietà
