Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Types
lv: Veidi

en: Name
lv: Nosaukums

en: No vocabularies available.
lv: Nav vārdnīcu.

en: Properties
lv: Īpašības
