Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်
